Навчально-розважальні програми

Крижана Магія

Інтерактивна-розважальна шоу-програма, яка поєднує в собі цікаву гру акторів та низку захоплюючих експериментів та дослідів,пов’язаних з наукою. Тривалість програми 45 хвилин. За цей час учасники дізнаються цікаві факти про властивості природних елементів, приймуть участь в забавних конкурсах та іграх. А також здобудуть для себе додаткові знання. Головними ведучими програми будуть герої мультфільму «Холодне Серце» - Олаф і Ельза. А експерименти,які вони будуть проводити, є інноваційною новинкою в сфері крижаних дослідів.

Frozen - Elsa and Olaf.

Нікчемна їжа

Інтерактивна навчально-пізнавальна програма, яка підкаже як можна дотримуватись здорового способу життя в умовах сучасності. Програма включає: цікаві ігри, вікторини та досліди.

Ведучими будуть головні герої мультфільму «Нікчемний Я» -Грю та бешкетун Мінйьон, які не дозволять вашим дітям сумувати і залишать по собі незабутні емоції.

Вартість - 45 грн.

Minions

Чемним бути просто

Програма націлена розкрити варіанти рішення конфліктних ситуацій в школі.Головні герої мультфільму «Монстри на канікулах» Мейвіс і Джонатан, які своїм прикладом покажуть, як будувати відносини в шкільному житті. Програма доповнена інтерактивом та елементами шоу мильних бульбашок.

Вартість - 45 грн.

Hotel Transylvania

Секрети природи

Виховний захід розроблений для вихованців дитячого садочку. На цьому заході діти в ігровій формі ознайомляться з явищами природи за допомогою наших героїв – Професуроса Ухтишкіна та Фіксика.

Тривалість заходу 30-35 хвилин.

Вартість - 35 грн.

Проведення новорічних свят

Компанія Радість Дітям підготувала для всіх дітей яскраву виставу за мотивами діснеївських мультфільмів. З талановитими професійними артистами всі глядачі здійснять захоплюючу подорож у світ чудес. Музичне оформлення та яскраві костюми нікого не залишать байдужим.

Яскрава і незабутня розважальна програма припаде до смаку всім дітям, вона перенесе всіх в дивовижний казковий світ. Це не просто театралізована вистава, а фантастична інтерактивна постановка, де юні глядачі зможуть не тільки насолодитися дійством, а й здорово повеселитися, взяти участь в хороводах, захоплюючих забавах, веселих іграх, а також підказувати, як головним героям впоратись з труднощами. Не пропустіть шанс потрапити в справжню казку!

У вартість входить:
  • Гра 6 героїв
  • Музичне оформлення
  • Безкоштовний фоторепортаж
  • Інвентар для гри в конкурси
  • Шоу з азотом
  • Фотосесія з героєм
  • Індивідуальне запрошення
Тривалість і вартість оговорюється ідивідуально

Проведення випускних вечорів для 4- класів

Проведення випускних вечорів для 4- класів

Проведення інших шкільних заходів

Проведення інших шкільних заходів

Контакти:

м. Київ Пожарського 8

Графік роботи Пн-Пт

з 9:00 до 18:00

Номер телефону:

+38(098)-545-12-28