Випуски

Фотовипуски

Наша мета-зібрати і красиво оформити ті миті дитинства, дружби, шкільної пори, вихователів і вчителів в альбом, який через багато років, взявши в руки викличе посмішку у Вас на обличчі. Звертаючись до компанії Радість Дітям, ви отримуєте масу переваг! Це індивідуальний підхід до кожного замовника, до кожної групи дитячого садка або шкільного класу. Ми врахуємо всі Ваші побажання в межах макета альбому, фотограф на зйомці приділить максимальну увагу кожній дитині, кожному учневі для того, щоб Ви отримали позитивні емоції не тільки тримаючи в руках готовий альбом, а й від процесу його створення.

Фоткнига «Випускник» 6 розворотів

Photobook graduations
Photobook graduations

Планшет «Наш Клас»

Photobook
Photobook

Фотокнига «Я в садочку» 5 розворотів

Photobook kindergarden-slide-left
Photobook kindergarden-slide-left

Відеовипуски

Компанія Радість Дітям пропонує новинку на ринку послуг для школи - Відеовипуски. Це чудова альтернатива випускного альбому. В компактному відеоролику ми вмістимо та відобразимо всі найцікавіші моменти шкільного життя Вашого класу.В ньому будуть присутні ті живі емоції,які нажаль не завжди можна передати через фото. Більше того,з кожнем учнем буде проведено цікаве інтерв’ю,де вони поділяться своїми планами на майбутнє та цікавими фактами з життя класу.

На виході Ви отримуєте міні фільм Вашого класу. А через роки ,переглядаючи його,ви на мить зможете повернутись в шкільні роки.

Контакти:

м. Київ Пожарського 8

Графік роботи Пн-Пт

з 9:00 до 18:00

Номер телефону:

+38(098)-545-12-28